KanBo – sprawne zarządzanie informacją w zwinnym NGO

  • 0

KanBo – sprawne zarządzanie informacją w zwinnym NGO

kanbo szkolenie

KanBo – sprawne zarządzanie informacją w zwinnym NGO, czyli Agile w organizacji pozarządowej

termin: 24 April 2015 – friday 16:00 – 20:00
miejsce: Szczeciński Inkubator Kultury al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin,
tel.: 91 424 04 64, fax: 91 421 02 04
e-mail: biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl

 

Rejestracja na bezpłatne warsztaty

 

 

Fundacja Kamienica1 w ramach programu „Silne i stabilne NGO” zaprasza do wzięcia oddziału w bezpłatnym warsztacie pn. „KanBo – sprawne zarządzanie informacją w zwinnym NGO, czyli Agile w organizacji pozarządowej”. 

Warsztat powstał z myślą o osobach, które są świadome roli sprawnej komunikacji w organizacji. Dla zarządzających i koordynatorów, którzy nie tylko zarządzają grupą osób, ale również są częścią zespołu. Dla osób, które na co dzień współpracują: z innymi organizacjami, kontrahentami, zespołem, przy prowadzonych  projektach.
Jeżeli Twój zespół, informacje i zadania są rozproszone – ten warsztat jest dla Ciebie. Sam zobaczysz, jak sprawnie można zapanować nad tak rozproszoną strukturą organizacyjno-informacyjną. Podczas warsztatu poznasz praktyczne wykorzystanie zwinnych metodyk prowadzenia projektów, takie jak Agile czy Kanban.Zobaczysz co oznacza wizualizacja pracy i otwarta komunikacja w projekcie. Wszystko to oparte na przykładach z codziennej pracy, oraz narzędziach pozwalających na pracę w takim środowisku.
Warsztat prowadzi Arkadiusz Gos – KanBo Ewangelista. Arek jest częstym prelegentem na konferencjach poświęconych metodyce zarządzania informacją. Jego pasją jest przenoszenie korzyści z trendów internetowych do biznesu. Główne zadania jakie towarzyszą jego codziennej pracy to: komunikowanie pomiędzy światem wymagań klientów, a zespołami IT realizującymi projekty, oraz wprowadzanie użytkowników do świata Kanbo. Lubi czytać biografie znanych ludzi, oraz książki z pogranicza biznesu i psychologii.

 

Informacje dodatkowe przekazane uczestnikom po warsztacie:

Znajdziecie tam informacje, liki do stron i kontakty, które pomogą Wam w wypróbować proponowane przez nas narzędzi i usługi.
W ramach programu „Silne i stabilne NGO” będziemy przygotowywać kolejne propozycje.
Organizacje, które nie mają statusu OPP już teraz mogą przystąpić np do programu http://kamienica1.pl/wesprzyj-fundacje/wspieramy-inne-organizacje-w-uzyskaniu-1/ aby przygotować się wraz z nami do przyszłorocznej kampanii 1%.
O naszych projektach i możliwościach wsparcia piszemy na stronie: http://kamienica1.pl/model-mocy-ngo-jak-zdobyc-srodki-na-dzialalnosc/

 

 


Kategorie