Fundacja Socia Evoluo

 

Fundacja Socia Evoluo logo

Fundacja Socia Evoluo powstała z pasji do rozwijania kompetencji społecznych i wszechstronnego rozwoju społeczeństwa.

kontakt: sociaevoluo@gmail.com

 

Celami Fundacji Socia Evoluo są:

1. Wspieranie wszechstronnego rozwoju aktywności społecznej, samorządności oraz
Wspieranie obywatelskich inicjatyw oddolnych,
2. Prowadzenie działalności społecznej, naukowej i oświatowej prowadzonej na
Rzecz rozwoju instytucji demokratycznych dzieci, młodzieży, seniorów oraz osób
Niepełnosprawnych,
3. Wspieranie, promocja i ochrona praw człowieka, zwalczanie ksenofobii, homofobii,
Rasizmu, antysemityzmu i wszelkich form dyskryminacji ze względu na rasę,
Pochodzenie etniczne, wyznanie, płeć lub orientacje seksualna,
4. Działalność na rzecz rozwoju świadomości obywatelskiej i publicznej, rozwoju
Gospodarczego oraz przeciwdziałanie wy kluczeniu społecznemu,
5. Działalność naukowo-oświatowa prowadzona na rzecz przedsiębiorczości, biznesu,
Dzieci, młodzieży, seniorów oraz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i
Niepełnosprawnych,
6. Prowadzenie działań na rzecz demokratyzacji społeczeństwa, świadomosci prawnej
Oraz społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Jeśli chcesz aby Twój 1% z podatku rocznego wsparł również działania Fundacji Socia Evoluo to wpisz do swojego zeznania podatkowego nr KRS: 0000377928 i cel szczegółowy: Rozwój aktywności społecznej 

Możesz również skorzystać z poniższego oprogramowania gdzie automatycznie zamieszczone są KRS oraz wpisany cel szczegółowy.

Prosimy pamiętać o tym, że numer KRS pojawi się w deklaracji PIT dopiero po wystąpieniu podatku należnego w wysokości minimum 10 zł, oznacza to, że np. w PIT-37 i PIT-36 musi wystąpić dochód do opodatkowania w wysokości minimum 3142 zł.

 

Poniżej widać różne rodzaje linków do Twojego programu PITy TaxMachine 2014/2015, wybierz ten który Ci najbardziej pasuje i wklej jego kod na swoją stronę internetową, do profilu w serwisie społecznościowym czy wyślij e-mailem.

Instalatory programów są przechowywane na naszym serwerze, nie powinno się ich kopiować na inny serwer ze względu na możliwe aktualizacje programu i związane z tym aktualizacje instalatorów. Jeżeli skopiujesz instalator na własny serwer to nie masz gwarancji, że instalator jest zawsze aktualny. Podatnicy instalujący program z nieaktualnego instalatora będą zmuszeni pobierać aktualizacje programu od razu po jego instalacji.

Linki widoczne poniżej prowadzą do strony z której wykonywane jest przekierowanie do strony z instalatorem Państwa programu. Jest to zalecany sposób linkowania programu bowiem taki link zawsze prowadzi do aktualnej wersji instalatora, także w kolejnych latach podatkowych gdy nazwa pliku będzie się zmieniać (obecnie plik nazywa się pity2014.exe, w kolejnych latach będzie zmieniał się rok w nazwie pliku). Dzięki temu raz wstawiony na Państwa strone link jest zawsze prawidłowy, nie trzeba będzie go modyfikować w kolejnych latach.

 

 

Jeśli chciałbyś zainstalować poniższy obrazek na swojej stronie internetowej to:

Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać

Skopiuj poniższy link i wklej na stronę. Po wklejeniu linka ukaże się poniższy obrazek po kliknięciu na który na dysk komputera zostanie ściągnięty program umożliwiający wypełnienie PIT:

<a href=”http://taxmachine.pl/program-pity?id=1207″><img title=”Program PITy TaxMachine 2014/2015 – kliknij aby pobrać” alt=”Program PITy TaxMachine 2014/2015 – kliknij aby pobrać” src=”http://opp.taxmachine.pl/img/d/d002.png” /></a>

 

Wersja tego samego programu z mniejszym banerem:

<a href=’http://taxmachine.pl/program-pity?id=1207′><img src=’http://opp.taxmachine.pl/img/d/d026.png’ alt=’Program PITy TaxMachine 2014/2015 – kliknij aby pobrać’ title=’Program PITy TaxMachine 2014/2015 – kliknij aby pobrać’/></a>

Link do wklejenia na stronę (mniejszy baner):

Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać

 


Kategorie