Fundacja Upside Art

Fundacja Upside Art logo Fundacja UPSIDE ART powstała w Szczecinie w 2013 roku z inicjatywy artystów i promotorów sztuki: Wojciecha Łazarczyka, Katarzyny Szeszyckiej, Krzysztofa Łukomskiego, Hanny Szutowicz i Piotra Jankowskiego. Organizujemy wydarzenia artystyczne w dziedzinie sztuk wizualnych, muzyki, designu. Działalność fundacji nie ogranicza się jednak tylko do tradycyjnej aktywności w tych dziedzinach, ale jest wyrazem poszukiwania nowych form i interdyscyplinarności we współczesnej kulturze. Celem łączenia różnych praktyk i wielu doświadczeń jest świadome WYWRÓCENIE DO GÓRY NOGAMI PRZYZWYCZAJEŃ ARTYSTÓW I PUBLICZNOŚCI I EKSPERYMENTOWANIE Z NIMI. Wieloletnie doświadczenia indywidualne naszych fundatorów, promotorów współczesnej sztuki i kultury pozwalają nam przedstawić się jako nowa, ale już utytułowana organizacja pozarządowa, która widzi ogromny potencjał w aktywnym środowisku twórczym.

Więcej informacji na www.upsideart.org

Jeśli chcesz aby Twój 1% z podatku rocznego wsparł również działania Fundacji Upside Art to wpisz do swojego zeznania podatkowego nr KRS: 0000377928 i cel szczegółowy: Upowszechnianie kultury i sztuki.

Możesz również skorzystać z poniższego oprogramowania gdzie automatycznie zamieszczone są KRS oraz wpisany cel szczegółowy.

Prosimy pamiętać o tym, że numer KRS pojawi się w deklaracji PIT dopiero po wystąpieniu podatku należnego w wysokości minimum 10 zł, oznacza to, że np. w PIT-37 i PIT-36 musi wystąpić dochód do opodatkowania w wysokości minimum 3142 zł.

Poniżej widać różne rodzaje linków do Twojego programu PITy TaxMachine 2014/2015, wybierz ten który Ci najbardziej pasuje i wklej jego kod na swoją stronę internetową, do profilu w serwisie społecznościowym czy wyślij e-mailem.

Instalatory programów są przechowywane na naszym serwerze, nie powinno się ich kopiować na inny serwer ze względu na możliwe aktualizacje programu i związane z tym aktualizacje instalatorów. Jeżeli skopiujesz instalator na własny serwer to nie masz gwarancji, że instalator jest zawsze aktualny. Podatnicy instalujący program z nieaktualnego instalatora będą zmuszeni pobierać aktualizacje programu od razu po jego instalacji.

Linki widoczne poniżej prowadzą do strony z której wykonywane jest przekierowanie do strony z instalatorem Państwa programu. Jest to zalecany sposób linkowania programu bowiem taki link zawsze prowadzi do aktualnej wersji instalatora, także w kolejnych latach podatkowych gdy nazwa pliku będzie się zmieniać (obecnie plik nazywa się pity2014.exe, w kolejnych latach będzie zmieniał się rok w nazwie pliku). Dzięki temu raz wstawiony na Państwa strone link jest zawsze prawidłowy, nie trzeba będzie go modyfikować w kolejnych latach.

 

 

Jeśli chciałbyś zainstalować poniższy obrazek na swojej stronie internetowej to:

Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać
Skopiuj poniższy link i wklej na stronę. Po wklejeniu linka ukaże się poniższy obrazek po kliknięciu na który na dysk komputera zostanie ściągnięty program umożliwiający wypełnienie PIT:

<a href=’http://taxmachine.pl/program-pity?id=1306′><img src=’http://opp.taxmachine.pl/img/d/d002.png’ alt=’Program PITy TaxMachine 2014/2015 – kliknij aby pobrać’ title=’Program PITy TaxMachine 2014/2015 – kliknij aby pobrać’/></a>

 

Wersja tego samego programu z mniejszym banerem:

Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać

Link do wklejenia na stronę (mniejszy baner):

<a href=’http://taxmachine.pl/program-pity?id=1306′><img src=’http://opp.taxmachine.pl/img/d/d026.png’ alt=’Program PITy TaxMachine 2014/2015 – kliknij aby pobrać’ title=’Program PITy TaxMachine 2014/2015 – kliknij aby pobrać’/></a> 


Kategorie