Oferty specjalne dla NGO

Poniżej zamieszczamy oferty specjalne dla NGO. Propozycje zniżek, darmowych usług itp. Czyli wszystko to co możemy otrzymać od firm, które zwróciły uwagę na potrzeby sektora 3 i zdecydowały się  przygotować specjalna ofertę.

 

Usługa Hostingowa:

Notum.org.pl darmowa usługa hostingowa na rok. za 2 rok opłata 40 zł, za trzeci 50 zł.

 

Oprogramowanie i sprzęt:

 

KanBo – narzędzie do zarządzania informacją w organizacji. Warunki korzystania z KanBo przez NGO należy uzgodnić indywidualnie z przedstawicielem Kanbo.

Microsoft Office 365 –  zestaw aplikacji i usług udostępnionych w chmurze. Po weryfikacji przez Microsoft usługa bezpłatna dla NGO.

 

Program TechSoup – Program wspiera organizacje pozarządowe umożliwiając dostęp do oprogramowania i sprzętu sieciowego za jedynie symboliczną opłatę administracyjną lub znacznie zredukowaną cenę rynkową, obniżając w ten sposób koszt infrastruktury technologicznej.

Prowadzony przez Fundację TechSoup Program Technologie.org.pl wspiera organizacje pozarządowe umożliwiając dostęp do oprogramowania i sprzętu komputerowego za symboliczna opłatę administracyjną lub znacznie zredukowaną cenę rynkową. Otrzymanie oprogramowania w taki sposób znacznie zmniejsza budżet organizacji wymagany na technologie i umożliwia wykorzystanie tych pieniędzy w działalności statutowej organizacji.

Program Dotacji skierowany jest do:

  • Fundacji
  • Stowarzyszeń
  • Organizacji kościelnych
  • Bibliotek
  • Spółdzielni socjalnych

Oczywiście rejestracja w programie nie zobowiązuje do składania zamówień i trwa tylko kilka minut. Możecie jej Państwo dokonać tutaj. Rejestracja składa się z 3 prostych kroków- wystarczy, iż będą mieli Państwo przy sobie elektroniczną wersję statutu Państwa organizacji, KRS oraz numer NIP. Po przeprowadzeniu procesu kwalifikacji, który trwa do 5 dni, dostaną Państwo email z informacją, do których programów zostali Państwa zakwalifikowani- czyli których Partnerów oprogramowanie i sprzęt komputerowy mogą Państwa zamawiać. Partnerzy współpracujący z nami to AdobeCiscoEVKiWebReaderLefthandMicrosoftSAPSymantecTeleta oraz VidCom.pl.

 

Proszę zwrócić uwagę, iż różni partnerzy ustalają różne limity zamówień- na przykład oprogramowanie biurowe Microsoft Office ma limit 50 licencji na dwa lata. Jeśli jednak będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości jesteśmy zawsze dostępni pod emailem bądź telefonem. Czas trwania realizacji zamówienia od momentu otrzymania środków na naszym koncie to zwykle około 3-4 dni (jednak zależy od partnera, a także wybranych produktów).

 

Opłata administracyjna jest różna dla każdej z licencji/sprzętu- widoczna w katalogu, przy każdym z produktów. Jest to oczywiście opłata jednorazowa podana brutto (chyba że w opisie produktu jest napisane, iż licencja jest ważna na jeden rok, np. oprogramowanie antywirusowe- wtedy opłata administracyjna jest na jeden rok). Na fakturze wystawionej przez nas znajdą Państwo pozycję ‘Opłata administracyjna ‘Nazwa Partnera’ dla non-profit’. Możemy również wystawić Państwu zaświadczenie, na którym będzie dokładnie opisane których programów/licencji/sprzętu opłata ta dotyczy.

 

Jeśli chodzi o użytkowanie oprogramowania lub sprzętu komputerowego musi on być zarejestrowany na organizację, natomiast płatnośc może być wykonana przez osobę/firmę trzecią. Jeśli chodzi o użytkowanie to oczywiście musi to być także w celach organizacji, ale oczywisćie nie wszystkie organizacje posiadają komputery, dlatego nieraz spisują umowy o użyczeniu (i wtedy mogą zainstalować oprogramowanie na prywatnym komputerze). Oferta nasza jest kierowana do organizacji pozarządowych by ułatwić im działanie statutowe- jeśli Państa działaniem jest wspieranie podopiecznych i potrzebujecie instalować oprogramowanie na ich komputerach w celu wykonywania swojej działalności statutowej, wtedy po podpisaniu umowy użyczenia mogą Państwo instalować.

 

Za pośrednictwem Portalu można uzyskać zarówno dostęp do oprogramowania i sprzętu, jak i do wiedzy dostępnej w sekcji Artykuły i Wiedza. Publikując artykuły staramy się przybliżyć świat nowych technologii i nowych mediów. Podpowiadamy, w jaki sposób najlepiej wykorzystać dostępne oprogramowanie czy sprzęt komputerowy.

 

Zapraszam serdecznie do przejrzenia katalogu programu dotacji na oprogramowanie i sprzęt komputerowy specjalnie dedykowanego dla organizacji pozarządowych tutaj.


Kategorie