Punkt Promocji Zdrowia na Targach „Dziecko mama tata”

termin: 3 i 4 września 2016 r.

miejsce: Azoty Arena w Szczecinie

godz. 10.00-18.00

Wstęp na teren targów bezpłatny.

Program Targów Dziecko Mama Tata

 

 

Punkt Promocji Zdrowia 

PPZ Mini Mundial2

zajmuje się profilaktyką prozdrowotną oraz edukacją dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie głównych problemów zdrowotnych.

Na naszym stoisku będziecie mogli:

– przeprowadzić bezpłatne podstawowe badania profilaktyczne takie jak: kompleksowa analiza składu masy ciała, badanie ciśnienia tętniczego krwi,

– uczestniczyć w pokazie ratownictwa-medycznego

– zasięgnąć poradnictwa dietetycznego w zakresie prawidłowych nawyków żywieniowych.

– odwiedzić punkt prezentacji najnowszych trendów w e-medycynie.

– spędzić czas w sposób interaktywny w formie zabawy w ramach przygotowanych atrakcji sportowo – rekreacyjnych.

 

Projekt jest finansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin.

 

www.kamienica1.pl,

https://www.facebook.com/kamienica1

e-mail: kontakt@kamienica1.pl

 

 

Na targach znajdziecie również naszych Partnerów:

 

 

Go4idea

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Edukacja poprzez zabawę to nasza domena. Realizujemy imprezy firmowe i okazjonalne, zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem nowych technologii. Przybliżamy działanie i bezpiecznie użytkowanie mini dronów. Prezentujemy możliwości jakie niesie ze sobą rozwój wirtualnej rzeczywistości. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania jak np. elektryczne pojazdy wheels czy też trenażer lotów – żyroskop.

 

Posiadamy doświadczenie w realizacji wydarzeń sportowo-rekreacyjnych. Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym jak również instytucjami.

 

www.go4idea.pl

info@go4idea.pl

 

 

 

 

Floating Trippin’ Festival

żyroskop

Jest to festiwal o charakterze sportowo-rekreacyjnym prezentujący nowatorskie atrakcje, sporty extremalne oraz trendy kulturowe.

Jeśli szukasz pomysłu na energetyczne wydarzenie lub chciałbyś wzbogacić zaplanowany już event to spróbuj z nami. Gwarantujemy nowoczesną formę aktywnej rozrywki w nietypowej oprawie!

 

www.facebook.com/floatingtrippin

 

 

 

 

Latawki.pl

Romo Mega Trip LatawkiIMG_3475

Kite to nasza pasja i życie. Nie wyobrażamy sobie świata bez latawców i wiatru. Nie zamykamy się na tylko jeden rodzaj sportów latawcowych, właśnie dlatego tworzymy takie eventy jak Snowkite Mega Trip czy Rømø Mega Trip.

Latamy na lądzie, na wodzie i na śniegu. Latamy na mountainboardach, wózkach buggy, deskach kitesurfingowych, wave`owych, na nartach i na snowboardach. Latamy na latawcach komorowych i pompowanych. Fullpower i Depower. Jak się da to latamy nawet na kurtkach. Wystarczy, że wieje.

Jesteśmy grupą zgranych ludzi, którzy lubią odwiedzać najciekawsze spoty w Europie i zabierać tam nowych zajawkowiczów. Tworząc Latawki.pl staramy się w pierwszej kolejności przekazywać naszą wiedzę i doświadczenie. Służymy radą i pomocą, bez względu na to czy szukasz małego latawca dla dziecka na prezent, czy zaawansowanego skrzydła do bicia rekordów prędkości. Znajdziesz nas na każdym kajtowo-lądowym evencie. Począwszy od zlotu w Lesznie, skończywszy na Weekendzie na Lodzie w Krynicy Morskiej.

Stworzyliśmy Kitepedie, która pozwala poznać czym w ogóle są sporty latawcowe. Stworzyliśmy oddziały terenowe Latawki.pl, które wspierają każdego podczas stawiania pierwszych kroków w latawcowym świecie. Powoli tworzymy legendę polskiego Landkitingu i Snowkitingu!

 

www.Latawki.pl

Email: sklep@latawki.pl

 

 

 

Skymaster

wheels FTF strefa

to ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie innowacyjnej technologii, elektroniki użytkowej, technologii informatycznych i telekomunikacyjnych. Od wielu lat działamy na rynkach europejskich. Jesteśmy liderem w sprzedaży dekoderów do odbioru telewizji naziemnej (DVBT), satelitarnej (DVBS) i kablowej (DVBC) oraz IPTV. Działamy w segmencie telewizorów i akcesoriów audio-video. Nowością jest wprowadzenie produktów WHEELS ). Jesteśmy w czołówce firm kreujących trendy w dziedzinie innowacyjnej technologii, elektroniki użytkowej i technologii informatycznych. Skymaster bazuje na kreatywności i innowacyjności stosowanych rozwiązań.

  • Wykorzystujemy i łączymy ze sobą najnowsze technologie.
  • Dzięki własnemu działowi R&D wyznaczamy trendy w elektronice użytkowej.
  • Zapewniamy wysoką jakość za rozsądną cenę.
  • Nasza marka jest znana i ceniona w Europie.
  • Mamy wieloletnie doświadczenie na rynkach europejskich.
  • Montaż sprzętu w EU. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług łączących w sobie łatwość obsługi, prostotę ale jednocześnie zaawansowane rozwiązania dla domu i firm.

Uważamy, że innowacyjne rozwiązania technologiczne powinny być dostępne dla wszystkich oraz powinny mieć zastosowanie w codziennym życiu i być źródłem radości, pozytywnych emocji i zaspokajać potrzeby klientów.

 

Najważniejsze jest dla nas aby klient otrzymał za każdym razem produkt wysokiej jakości, za rozsądną cenę i ściśle dostosowany do jego konkretnych potrzeb.

 

 

https://www.facebook.com/wheelspl


Kategorie