Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne POMIEŚCIENOGA

logo

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne POMIEŚCIENOGA zajmuje się przede wszystkim projektem Kamienice Szczecina. Jego zasadniczym elementem jest szlak turystyczny „Niezwykli szczecinianie i ich kamienice” – o mieszkańcach miasta okresu przed- i powojennego i kamienicach (ich miejsca urodzenia, zamieszkania czy pracy). W 2013 r. odbyła się seria odsłonięć tablic na elewacjach kamienic, z bogatym programem artystycznym, happeningowym – było to świętowanie w przestrzeni miasta. Za każdym razem doceniali to mieszkańcy Szczecina, podkreślając nową jakość produktu turystycznego i pigułkę historii podaną w przyswajalny, oryginalny sposób. Pamiątką po wydarzeniach są niebanalne filmowe relacje. Celem projektu Kamienice Szczecina jest wskazanie innych, poza powszechnie znanymi, miejsc atrakcyjnych historycznie i turystycznie, przybliżenie niemiecko-polskiej historii. Stowarzyszenie POMIEŚCIENOGA zostało zarejestrowane w kwietniu 2013 r

• www.facebook.com/KamieniceSzczecina
• www.kamieniceszczecina.pl – strona projektu/trasy tematycznej, z mapą pdf do pobrania

 

Jeśli chcesz aby Twój 1% z podatku rocznego wsparł również działania Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego POMIEŚCIENOGA to wpisz do swojego zeznania podatkowego nr KRS: 0000377928 i cel szczegółowy: Wspieranie kultury i sztuki.

Możesz również skorzystać z poniższego oprogramowania gdzie automatycznie zamieszczone są KRS oraz wpisany cel szczegółowy.

Prosimy pamiętać o tym, że numer KRS pojawi się w deklaracji PIT dopiero po wystąpieniu podatku należnego w wysokości minimum 10 zł, oznacza to, że np. w PIT-37 i PIT-36 musi wystąpić dochód do opodatkowania w wysokości minimum 3142 zł.

Poniżej widać różne rodzaje linków do Twojego programu PITy TaxMachine 2014/2015, wybierz ten który Ci najbardziej pasuje i wklej jego kod na swoją stronę internetową, do profilu w serwisie społecznościowym czy wyślij e-mailem.

Instalatory programów są przechowywane na naszym serwerze, nie powinno się ich kopiować na inny serwer ze względu na możliwe aktualizacje programu i związane z tym aktualizacje instalatorów. Jeżeli skopiujesz instalator na własny serwer to nie masz gwarancji, że instalator jest zawsze aktualny. Podatnicy instalujący program z nieaktualnego instalatora będą zmuszeni pobierać aktualizacje programu od razu po jego instalacji.

Linki widoczne poniżej prowadzą do strony z której wykonywane jest przekierowanie do strony z instalatorem Państwa programu. Jest to zalecany sposób linkowania programu bowiem taki link zawsze prowadzi do aktualnej wersji instalatora, także w kolejnych latach podatkowych gdy nazwa pliku będzie się zmieniać (obecnie plik nazywa się pity2014.exe, w kolejnych latach będzie zmieniał się rok w nazwie pliku). Dzięki temu raz wstawiony na Państwa strone link jest zawsze prawidłowy, nie trzeba będzie go modyfikować w kolejnych latach.

 

 

Jeśli chciałbyś zainstalować poniższy obrazek na swojej stronie internetowej to:

Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać

Skopiuj poniższy link i wklej na stronę. Po wklejeniu linka ukaże się poniższy obrazek po kliknięciu na który na dysk komputera zostanie ściągnięty program umożliwiający wypełnienie PIT:

<a href=’http://taxmachine.pl/program-pity?id=1257′><img src=’http://opp.taxmachine.pl/img/d/d002.png’ alt=’Program PITy TaxMachine 2014/2015 – kliknij aby pobrać’ title=’Program PITy TaxMachine 2014/2015 – kliknij aby pobrać’/></a>

 

Wersja tego samego programu z mniejszym banerem:

Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać

Link do wklejenia na stronę (mniejszy baner):

<a href=’http://taxmachine.pl/program-pity?id=1257′><img src=’http://opp.taxmachine.pl/img/d/d026.png’ alt=’Program PITy TaxMachine 2014/2015 – kliknij aby pobrać’ title=’Program PITy TaxMachine 2014/2015 – kliknij aby pobrać’/></a>

 


Kategorie