Dron Arena - Fundacja Kamienica 1

Dron Arena

Dron Arena

Category : Uncategorized

Dron Arena 2024 – Whoop Of Poland

Zapraszamy na wyścigi mikro dronów, które odbędą się 17 lutego 2024 r w Szczecinie. Będą to emocjonujące zmagania quadrocopterów wielkości dłoni, sterowanych przez kilkudziesięciu pilotów z różnych miast Polski w tym również ze Szczecina. Drony wyposażone będą w kamery umożliwiające podgląd przelotu w czasie rzeczywistym wyświetlony na ekranie kina „INKU” przy al. Wojska Polskiego 90. Widzowie będą mogli również w tym samym czasie oglądać przelatujące w sali kinowej małe drony pokonujące trasę wyścigu. Dzięki specjalnym osłonom oraz małym rozmiarom drona będzie możliwość bezpiecznego podziwiania precyzji pilotów pokonujących podświetlane przeszkody.

Jest to jedno z wydarzeń Wydarzenie zorganizowanych z okazji XIII rocznicy działalności szczecińskiej Fundacji Kamienica1.

Więcej na temat wydarzenia:

Informacje dla startujących w wyścigu:

Jeśli chcesz wziąć udział w wyścigu jako zawodnik to zapoznaj się z wymaganiami i wypełnij formularz rejestracyjny Mamy tylko 40 miejsc. Zapisy do 15 lutego 2024 r.

Symulacja trasy przelotu dronów podczas wyścigu.

Jeśli chcesz możesz spróbować przelecieć trasę wyścigu na symulatorze jeszcze przed wyścigiem i sprawdzić swoje umiejętności pilotażu mikro drona. Wystarczy zarejestrować się na www.tinywhoopgo.com i skorzystać z bezpatnej wersji symulatora.

#DronArena2024


Kategorie