Roundnet w szkole

Roundnet w szkole

Category : Uncategorized

Jeśli chcesz poznać nową niesamowitą grę roundnet to zaproś naszego specjalistę, który przeprowadzi bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne w Twojej szkole, klubie, organizacji i przedstawi uczniom zasady gry.  Grę w wersji uproszczonej można już zacząć od IV klasy szkoły podstawowej. Może ona również być dodatkiem w innych dyscyplinach jako część treningu motorycznego. Najlepiej gdyby w zajęciach uczestniczyły osoby o podobnej sprawności fizycznej.


Nasz Spikeball Education Specialist:

– dostarczy na zajęcia wymagany sprzęt i wyposażenie,

– poprowadzi bezpłatnie zajęcia pokazowe,

– pomoże rozwinąć tę grę w Twojej placówce.


Zajęcia poprowadzi Spikeball Education Specialist Marek Szymański – absolwent Instytutu Kultury Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego, utytułowany zawodnik Roundnet Szczecin, organizator wydarzeń sportowych, zawodów i pokazów gry roundnet. Wielokrotnie reprezentował kraj na międzynarodowych zawodach roundnet. Od 5 lat prowadzi zajęcia tej gry z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Czym jest gra roundnet?

Jest to nowa forma rekreacji i sportu pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Polega na odbijaniu piłki pomiędzy zawodnikami  oraz uderzeniach jej w siatkę naciągniętą na okrąg średnicy ok 1 m. Grę toczy się w 2-osobowych zespołach.  Przy jednym stanowisku rywalizują ze sobą dwa zespoły.
Więcej informacji na ten temat znajdziecie TU


Co daje gra roundnet?

Oprócz dobrej zabawy i sportowych emocji gra jest świetną alternatywą na spędzanie wolnego czasu. Systematyczne jej uprawianie rozwijają  ogólną sprawność fizyczną oraz motorykę,  szybkość i dynamikę tak bardzo istotne w codziennym życiu. Intensywność gry dobiera się w zależności od poziomu sprawności fizycznej graczy.

Zobacz relacje z niektórych zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 14 na Szczecin – Golęcin

Szoła Podstawowa nr 9 Szczecin – Stołczyn

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka

Uniwersytet Szczeciński Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia

Kids Arena w Szczecinie

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatne zajęcia: kontakt@kamienica1, tel. 503 796 524

Jeśli Twoja placówka znajduje się poza Szczecinem wymagane będzie pokrycie dodatkowych kosztów przeprowadzenia zajęć tj. dojazdu, noclegu, wyżywienia.

Przyjdź na bezpłane zajęcia:

Zajęcia dla studentów Uniwersytetu Szczecińskiego


Kategorie