Skate Jam GRYFICE by FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL - Fundacja Kamienica 1

Skate Jam GRYFICE by FLOATING TRIPPIN’ FESTIVAL

Skate Jam GRYFICE by FLOATING TRIPPIN’ FESTIVAL

Category : 2013 , Sport

 

18

W dniu 1.06.2013 w Gryficach odbyła się impreza skateboardowa pod hasłem SKATE JAM GRYFICE 2013, zorganizowana oczywiście przez FLOATING TRIPPIN’ FESTIVAL. Wydarzenie odbyło się w ramach wielkiego otwarcia hali widowiskowo sportowej GRYF ARENA. Akcja odniosła wielki sukces, ponieważ starosta Gryfic widząc zainteresowanie młodych miłośników obiecał publicznie powstanie Skate Parku z prawdziwego zdarzenia!!! Z wewnętrznych źródeł możemy potwierdzić, że sprawa jest realizowana w trybie pilnym na etapie przygotowania dokumentów umożliwiających przeprowadzenie inwestycji.

 

„Skate Jam” to pierwsze oficjalne zawody skateboardowe w Gryficach zorganizowane na mobilnym mini skate parku. Inicjatywa zgromadziła wielu miłośników deskorolki, rolek oraz rowerów typu BMX.  Zgromadzeni uczestnicy doświadczyli luźnej zajawki, która została doprawiona widowiskowymi pokazami, szkoleniami oraz zawodami. O dobry klimat i poziom uczestnictwa zadbali riderzy grupy Floating Trippin’.

Podczas akcji dostępna była trampolina wakestyle/ trambike, na której ćwiczyliśmy różne rowerowe tricki bez narażenia na wszelkiego rodzaju urazy. Równowagę i dynamikę ciała mogliśmy przetrenować  na specjalnie przeznaczonym do tego  urządzeniu o nazwie Trickboard. Na placu nie zabrakło również artystycznej animacji…w specjalnym występie zaprezentował się finalista programu GOT TO DANCE – Kamil Sfinks Szpejenkowski, któremu towarzyszył Adam I Bob. Czas umilał energetyczny muzyczny SET.

 

Kategorie zawodów i zwycięzcy:

1. Best Trick Manual – Patryk Bogdański

2. Best Trick Trampbike – Seweryn Rylik

3. Trickboard – Dominik Sobiesiński

4. Best Trick Kicker – Mateusz Malecki

GRATULUJEMY !!!

 

Organizatorzy Skate Jam Gryfice:

Floating Trippin’ Festival, Gryf Arena, Powiat Gryfice

 

Partnerzy Skate Jam Gryfice:

Kamienica 1, Pakalolo, Trickboard, Skate Camp, Sławland, Skate Tube.

 

 

 

WPADAJ NA:

facebook.com/floatingtrippin

floatingtrippin.pl

facebook.com/powiat.gryficki

www.gryfice.pl

 

 

[nggallery id=1]


Kategorie