StartujeMY GłosujeMY - Fundacja Kamienica 1

StartujeMY GłosujeMY

StartujeMY GłosujeMY

Category : Uncategorized

Wygraliśmy konkurs!!!!

Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej inicjatywy i udział w głosowaniu. Dzięki Waszym głosom w Szczecinie powstanie wspaniała instalacja zaprojektowana przez Jakuba Szczęsnego

Głosowanie zakończyło się 20 maja. Poniżej ostateczne wyniki:

Tak wyglądał przebieg naszych działań:

Cykl wydarzeń sportowo-rekreacyjnych

Zapraszamy Was serdecznie do podjęcia wspólnej zabawy i aktywności fizycznej podczas spotkań:

data: 11 maj (sobota), godz. 12.00 – 16.00, miejsce – Park gen. Władysława Andersa
data: 12 maja (niedziela), godz. 12.00-16.00, miejsce – Deptak Bogusława
data: 13 maj (poniedziałek), godz. 14.00 – 18.00, miejsce – Plac Grunwaldzki
data: 16 maja (czwartek), godz. 14.00 – 18.00, miejsce – C.H Turzyn
data: 18 maj (sobota), godz. – 11.00 – 15.00, miejsce – Al Wojska Polskiego 42
data: 20 maja (poniedziałek), godz. 10.00 – 14.00, miejsce – Plac Szarych Szeregów

Mamy dla Was przygotowane niecodzienne atrakcje sportowo rekreacyjne takie jak np:

RoundnetJest to zespołowa gra zręcznościowa, podczas której zawodnicy odbijają piłkę między sobą. Podobnie jak w siatkówce wykonują do 3 podań i odbijają piłkę od siatki rozciągniętej na okręgu o średnicy ok 1m. Gra, podnosi kondycję i ogólną sprawność fizyczną, a jednocześnie jest świetną dawką dobrej zabawy.

Badminton
Znany wszystkim sport rakietowy w który może zagrać cała rodzina. Stanowisko wyposażone jest w zestaw siatki i rakietek do gry.

Crossminton
Sport rakietowy pokrewny do badmintona, w który gra się bez siatki i z użyciem nowatorskich lotek oraz rakiet, umożliwiających wyjątkowo szybką grę. Crossminton jest doskonałą formą aktywności ruchowej, połączeniem squasha, badmintona i tenisa ziemnego.

Frisbee
To coraz bardziej popularna forma aktywności sportowo-rekreacyjnej. Dyscyplina polega na rzucaniu, łapaniu, kręceniu i wykonywaniu wszelkiego rodzaju trików dyskiem zwanym frisbee. Zajęcia z frisbee pozwalają na usprawnienie koordynacji i są świetną formą rekreacyjną dla całej rodziny.

Mega Twister
Zabawna atrakcja dla dzieci, młodzieży oraz rodzin. Mega Twister to wielkoformatowa gra planszowa pozwalająca na gimnastykę całego ciała.

Trickboard
To nowoczesny przyrząd do ćwiczeń oraz treningu równowagi przeznaczony dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Umożliwiają rozwój zdolności motorycznych i gimnastykę ciała. Stanowi doskonałe uzupełnienie treningu takich dyscyplinach jak: skateboard, snowboard, narty, windsurfing, kitesurfing, wakeboard i wiele innych.

Street Workout
Jest potocznie nazywany „ulicznym treningiem”. Wywodzi się on z gimnastyki sportowej, ale jest dużo bardziej uproszczony. Wyróżniamy w nim trening bazy oraz freestyle. Baza to najprościej mówiąc podstawowe ćwiczenia: pompki, podciąganie, dipy, przysiady, wznosy kolan w zwisie. Freestyle to ćwiczenia dynamiczne, różne przeskoki nad drążkiem, obroty na drążku oraz obok drążka.

Gry i zabawy zręcznościowe
W ramach tej atrakcji zostaną przygotowane stacje zręcznościowe, z których będą mogli skorzystać wszyscy uczestnicy bez względu na wiek. Będą to proste aktywności z wykorzystaniem przyrządów takich jak np: hula hop, kijki do żonglerki, rzutki do celu itp. Wszystkie te przyrządy umożliwiają trening m.in.: koordynacji ruchowej, koncentracji i zapewniają dobrą zabawę w gronie rodzinnym.

W zależności od miejsca wydarzenia będziemy proponować różne atrakcje.

Jeśli ktoś z Was chciałby uczestniczyć w powyższych działaniach jako wolontariusz to prosimy o e-mail na kontakt@kamienica1.pl

Podczas działań będziecie mogli również wziąć udział głosowaniu w ogólnopolskim konkursie. Szczegóły na stronie
https://kamienica1.pl/startujemy-glosujemy/

Działanie finansowane przez Gminę Miasto Szczecin.

Realizacja programu animacji społecznej w procesie rewitalizacji w ramach projektu pn. „Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka Alei Wojska Polskiego w Szczecinie”.

#startujeMYgłosujeMY
#WybieramSzczecin

 

Regulamin korzystania z atrakcji sportowo-rekreacyjnych

 

 

 

Stwórzcie z nami coś niezwykłego- PRZESTRZEŃ jakiej jeszcze nie było!

 

 

Od 15 kwietnia od godz 14.00 do 20 maja do godz 14.00 GŁOSUJEMY!!

Kliknij i oddaj swój głos dla SZCZECINA!

 

 

Dołącz do wydarzenia na FB

#startujeMYgłosujeMY to akcja, w której razem możemy zrobić coś niebywałego. Przyłączcie się do Fundacji Kamienica1 oraz INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury, by wspólnie stworzyć nową historię naszego Miasta!

Bierzemy udział w konkursie na niezwykłą i wyjątkową metamorfozę ogrodu INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury z Jakubem Szczęsnym. Chcemy stworzyć przestrzeń jakiej jeszcze nie było, która będzie otwarta dla inicjatyw społecznych, artystów, animatorów kultury, młodzieży, seniorów oraz dla organizacji pozarządowych. Będzie to strefa sztuki, relaksu, sportu, ale także miejsce dla wielu kreatywnych działań. To od Was zależy jak będziecie chcieli ją wykorzystać.

Stwórzmy razem tę przestrzeń! Weźcie udział w akcji #startujeMYgłosujeMY

i oddajcie na nas swoje głosy od 15 kwietnia od godz 14.00 do 20 maja do godz 14.00!

 

Głosować można codziennie oddając tylko jeden głos na dwa sposoby:

 

  • Na stronie programu: lechstarter.pl wchodząc w zakładkę ‘Głosowanie’, a następnie wybierając miasto SZCZECIN. Po wyborze miasta, aby oddać głos, należy podać swój adres mailowy oraz zaznaczyć ‘Recaptche’ (Nie jestem robotem), a następnie kliknąć w link weryfikacyjny, przesłany na podany adres mailowy.
  • Za pomocą aplikacji na fanpage marki Lech, wybierając z listy rozwijanej miasto SZCZECIN i klikając GŁOSUJ.

 

Możecie również stworzyć swoje własne Centrum Głosowania! Jeżeli jesteście tym zainteresowani, a nie macie pomysłu zapraszamy do kontaktu z nami lub sprawdźcie nasz poradnik

 

Dołącz do wydarzenia na FB i zaprezentuj swoje Centrum głosowania.

 

Wspólnie  możemy dokonać pozytywnej zmiany!

LICZYMY NA WAS!

 

ORGANIZATORZY: Fundacja Kamienica1| INKU Szczeciński Inkubator Kultury| Stowarzyszenie Media Dizajn

KONTAKT: www.kamienica1.pl | www.inkubatorkultury.szczecin.pl

 


Kategorie