STREFA TRICKBOARD w ramach akcji „Mobilny 1%” - Fundacja Kamienica 1

STREFA TRICKBOARD w ramach akcji „Mobilny 1%”

STREFA TRICKBOARD w ramach akcji „Mobilny 1%”

Category : 2015 , Model Mocy NGO

IMG_2152

 

ZAPOWIEDŹ WYDARZENIA:

 

21.03.2015 od 9:00 do 14.00 na terenie Centrum Handlowego Atrium Molo, ul. Mieszka I 73 w Szczecinie, przy drugim wejściu przygotujemy dla Was STREFĘ TRICKBOARD w ramach akcji „Mobilny 1%” dla Organizacji Pożytku Publicznego. Organizatorem wydarzenia jest Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych „TWIKS” w ramach Kampanii Urzędu Miasta „Niewiele trzeba by czuć się lepiej. Wystarczy 1%”.

Podczas wydarzenia powstanie również miejsce informacji o jednym procencie. Osoby zainteresowane przekazaniem swojego jednego procentu na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, będą mogły zapoznać się z tematyką zadania publicznego oraz uzyskają informacje jak jeden procent przekazywać. To nie wszystkie atrakcje. Podczas akcji organizatorzy oraz wolontariusze będą zachęcać dzieci do włączenia się w wydarzenie. Poprzez zabawę dzieci oraz ich opiekunowie dowiedzą się co to jest jeden procent i jak jest potrzebny. Najmłodsi uczestnicy namalują wzór jednego procentu.

Więcej informacji na stronie www.1procent.szczecin.eu

 

RELACJA Z WYDARZENIA:

IMG_2899

Odebraliśmy wygraną od Wild Moose i popędziliśmy realizować Strefę Trickbord.

Specjalne podziękowania dla naszej ekipy wolontariuszy w składzie:
Emilia Chrząstowska,
Ula Kasprowicz, 
Wojciech Kuśnierz.

Towarzyszyły nam Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół dzieci, oraz organizator działania – Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych „TWIKS”.

Akcja „Mobilny 1%” dla Organizacji Pożytku Publicznego była organizowana w ramach Kampanii Urzędu Miasta „Niewiele trzeba by czuć się lepiej. Wystarczy 1%”.


IMG_2903


Kategorie