#WspieramKadrę2024 - Fundacja Kamienica 1

#WspieramKadrę2024

#WspieramKadrę2024

Category : Uncategorized

#WspieramKadrę2024 – Roundnet Szczecin na Mistrzostwach Świata w Wielkiej Brytanii!

Wesprzyjcie grupę Roundnet Szczecin, z której kilka osób zostało zakwalifikowanych na Mistrzostwa Świata w grze zespołowej roundnet! 

Zawody odbędą się w dniach 29.08 – 01.09 tego roku w Guildford (niedaleko Londynu). 

Wyjazd jest dla grupy zbyt kosztowny dlatego też prosimy Was o wsparcie. 

Każdy grosik przybliża do celu i pomaga spełnić marzenie!

Czasu jest bardzo mało – Mistrzostwa Świata w Roundnet 2024 odbędą się już na przełomie sierpnia i września tego roku. Wystartuje w nich około 700 zawodników z około 35 krajów z całego świata. Podczas tego światowego święta roundnet nie może zabraknąć Roundnet Szczecin jako części oficjalnej Kadry Narodowej Reprezentacji Polski. 

W sumie kadra liczy 20 osób z całej Polski. 

W Roundnet Szczecin dla niektórych przygoda z tą grą zaczęła się już 8 lat temu. Grupa jest bardzo dumna, że dostała szansę reprezentowania Polski w tak wielkim, międzynarodowym wydarzeniu. 

Warto zaznaczyć, że 25% głównego składu to osoby grające w barwach Roundnet Szczecin!

Roundnet Szczecin w Kadrze Narodowej Reprezentacji Polski to:

Marek Szymański 

Katarzyna Bonifrowska

Paulina Pojawis 

Olga Wachowiec 

Marta Mierzwa 

Wspierający nas wolontariusze:

Krzysztof Kuzak 

Jakub Matuszewski 

Mateusz Hofman 

Artur Mazur 

Zachęcamy do wsparcia finansowego poprzez: https://zrzutka.pl/jvyarv

Zobaczcie ranking zawodników i zawodniczek w Polsce. 

Miejsce w kadrze zapewniła sobie najlepsza dziesiątka kobiet i mężczyzn. 

Link do rankingu kobiet 

Link do rankingu mężczyzn

Dołączając do tego wydarzenia dowiesz się więcej i będziesz na bieżąco z tym jak wyglądają przygotowania grupy Roundnet Szczecin do wyjazdu, przebieg samego wyjazdu oraz podsumowanie jak spisała się grupa!

Obserwujcie #WspieramKadrę2024!

Pamiętajcie – Roundnet World Championship 2024 wystartuje już 29 sierpnia !!!

Link do strony głównego wydarzenia w języku angielskim!
#ZagrajWRoundnet

Co to jest roundnet?

Roundnet to nasza ogromna pasja:

Fundacja organizuje spotkania, treningi, zawody i cykl turniejów Gryf Roundnet Cup oraz corocznie Halowe Mistrzostwa Polski w roundnet – turniej Spike The West, w którym biorą udział zawodnicy i zawodniczki z całej Polski.

Zobacz relację z jednych z zawodów roundnet organizowanych przez nas w Szczecinie!

Zasady gry roundnet:

Najłatwiej zrozumieć zasady gry oglądając ten film!

Jest to gra zespołowa, zasadami przypominająca siatkówkę. W roundnet gramy 2 vs 2, obie drużyny mają 3 odbicia podczas jednej akcji. Przy serwie i ostatnim uderzeniu (ataku), piłka musi odbić się od naciągniętej na obręcz siatki o średnicy ok 1 m. Jest to gra bez wyznaczonego pola gry, dlatego zawodnicy mogą poruszać się 360 stopni dookoła siatki i rozgrywać akcje w dowolnym miejscu. 

Roundnet w wersji rekreacyjnej to świetny sposób na aktywne spotkanie z przyjaciółmi lub też zabawę w gronie rodzinnym! Nie potrzeba wielkiego, specjalnego boiska – grać można na trawie, orliku, plaży, hali lub nawet w wodzie!

Jest to również bardzo dynamiczny i rozwijający się sport znany już praktycznie na całym świecie charakteryzujący się spektakularnymi akcjami na wysokim poziomie. Obejrzyj film i zobacz jak grają jedni z najlepszych na świecie!

Kilka słów o Fundacji Kamienica1:

Nasza fundacja działa już od 13 lat ucząc żyć z pasją i zachęcając do podejmowania aktywności. Roundnet to jedna z naszych pasji. Wspieramy również grupę Roudnet Szczecin zrzeszającą miłośników tej gry. Dołącz do grupy Roundnet Szczecin i przyjdź na bezpłatne spotkania na Jasnych Błoniach w Szczecinie. W każdy wtorek, piątek i niedzielę w godz. 17:00 -19:00 spotykamy się aby zagrać – dołącz do nas.

Więcej informacji na temat naszej fundacji znajdziesz na www.kamienica1.pl

*Zebrane środki, których grupa nie wykorzysta podczas wyjazdu na Mistrzostwa Świata przeznaczymy na dalsze działania związane z rozwojem i popularyzacją gry roundnet.


Kategorie