9 urodziny Fundacji Kamienica1 - Fundacja Kamienica 1

9 urodziny Fundacji Kamienica1

9 urodziny Fundacji Kamienica1

Category : Aktualne

10 luty to szczególna data dla naszej Fundacji. Właśnie tego dnia została powołana do życia i w związku z tym mamy kilka powodów do świętowania. Zapraszamy Was serdecznie abyście dołączyli do organizowanych bezpłatnych atrakcji podczas, których będziecie mogli podjąć aktywność fizyczną i umysłową tak ważną dla naszego zdrowia i lepszego samopoczucia. Jeśli chcielibyście sprawić nam niespodziankę to możecie z tej okazji przekazać nam swój 1%. Do końca kwietnia macie na to czas 🙂

 

1. Zagraj w Roundnet / Spikeball

W każdą środę i niedzielę od godz. 17.00 zapraszamy na treningi gry Roundnet. Dołącz do grupy Roundnet Szczecin gdzie znajdziesz dodatkowe informacje.

Wiek nie ma znaczenia – ważne abyście mieli pozytywną energię ?

Więcej na temat Roundnet

 

2. Bingo w Kamienicy1

Zagrajcie z nami w towarzyską grę BINGO!! Co drugi czwartek od godz. 15.00 w siedzibie naszej fundacji (Al. Wojska Polskiego 90) możecie zagrać w bingo! Wystarczy potwierdzić swój udział telefonicznie lub mailowo przed każdym spotkaniem. Gra ma wyłącznie charakter towarzyski.

Więcej na wydarzeniu FB 

 

 

3. Dron Arena – edycja klubowa!

To propozycja dla osób dorosłych gdyż odbywa się w szczecińskim klubie Tilt. Na spotkaniach dowiecie się o tym jak działa dron, porozmawiacie ze specjalistami i jesli już posiadacie swojego mini drona to będziecie mogli wziąć udział w wyścigach.

Działanie realizujemy przy współpracy z Dronowo.pl oraz Go4idea.pl

Więcej informacji na wydarzeniu Dron Arena – edycja klubowa 2020


Kategorie