Przeciwdziałamy COVID-19 - Fundacja Kamienica 1

Przeciwdziałamy COVID-19

Przeciwdziałamy COVID-19

Category : Uncategorized

Fundacja Kamienica1 podjęła działania mające na celu przeciwdziałać pandemii. Dzięki współpracy z firmą Amazon Polska jesteśmy w stanie czynnie pomagać!

Działania, które podjęliśmy maja na celu wspomóc społeczeństwo w walce i przeciwdziałaniu rozpowszechniania się wirusa COVID-19. Dlatego nasze wsparcie w pierwszej kolejności otrzymały grupy „Szczecinianki Szyją Maseczki” oraz „Gryfinanki Szyją Maseczki” tworzące maseczki min. dla lekarzy, służb ratowniczych, ale także dla obywateli, którzy są narażeni w codziennej pracy na kontakt z wirusem (ekspedientki sklepów, pracownicy fizyczni, dostawcy itp.). Wsparcie w postaci bonów na naprawę i konserwację maszyn do szycia, a także bony paliwowe dla osób zaangażowanych w dostarczanie uszytych maseczek, ma ułatwić pracę tych grup i niesienie dalszej pomocy.


Siedzibę naszej fundacji odwiedziła Pani Ela Kowicz Łowicz – liderka grupy „Szczecinianki Szyją Maseczki” aby podziękować za przekazany materiał na maseczkiDziękujemy za poświęcony czas i pomoc w dostarczaniu maseczek potrzebującym. Jesteście wspaniali. Życzymy Wam szerokiej drogi w dalszym POMAGANIU!!Pan Darek z zakładu „Witmasz” gotowy jest już na przyjęcie Waszych ciężko pracujących maszyn do szycia. Po takiej akcji trzeba je dobrze naoliwić 🙂 Dzięki Amazon Polska mogliśmy przekazać Wam 100 bonów na ich serwis. Pamiętajcie aby przed przyniesieniem maszyny umówić się na wizytę tel. 604 405 216 i podać nr bonu


#Amazon

#AmazonPomagamy

Zobacz nasze działania na FB:
https://www.facebook.com/kamienica1/


Kategorie