Dni Morza 2018 - Strefa Sportu Floating Trippin' Festival - Fundacja Kamienica 1

Dni Morza 2018 – Strefa Sportu Floating Trippin’ Festival

Dni Morza 2018 – Strefa Sportu Floating Trippin’ Festival

Category : Bawi

Dni morza w Szczecinie to kolejna propozycja spędzenia weekendu 8-10 czerwca nad Odrą.

dni morza3

Z tej okazji nasza fundacja przygotowała specjalną Strefę Sportu Floating Trippin’ Festival na Wyspie Grodzkiej. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne. Zaproście znajomych, rodzinę, gości i spotkajcie się z nami spędzając aktywnie czas na plaży usytuowanej na Wyspie Grodzkiej przy Łasztowni.

Strefa będzie funkcjonowała:
8 czerwca w godz 14.00-19.00
9 czerwca w godz 10.00-19.00
10 czerwca w godz 10.00-17.00

 

kamienica1-POZIOM 2 baner Dni Morza FTF Strefa sportu_edited-2

 

Wszystkie atrakcje dostępne są bezpłatnie. FTF Strefa Sportu jest finansowana przez Gminę Miasto Szczecin.

 

Zobaczcie jak FTF Strefa Sportu wyglądała w ubiegłych latach:

 

 

 

 

Co zaplanowaliśmy w tym roku?

Strefę spikeball/roundnet

Sport pochodzący z USA zdobywający coraz większą popularność również w Polsce. Gra przypomina nieco siatkówkę. Piłkę odbijamy pomiędzy zawodnikami starając się trafić w siatkę rozpiętą na okrągłej ramie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

#SpikeballSzczecin

Dołącz do grupy pasjonatów roundnet w Szczecinie! 

 

Frisbee

frisbee dni morza

#FrisbeeSzczecin

Będziecie mieli okazję zagrać we frisbee!

To coraz bardziej popularna forma aktywności sportowo rekreacyjnej. Dyscyplina polega na rzucaniu, łapaniu, kręceniu i wykonywaniu wszelkiego rodzaju trików dyskiem zwanym frisbee. Rozgrywane są zawody frisbee ultimate. W Polsce działa liga frisbee i odbywają się regularne zawody. Zajęcia z frisbee pozwalają na usprawnienie koordynacji i są świetną formą rekreacyjną dla całej rodziny.

Dodatkowa atrakcją będzie wsparcie szczecińskich zespołów: drużyny frisbee ultimate #967 i Albatros Ultimate Szczecin.

 

Walki sumo

Specjalne stroje sumo zapewnią bezpieczną walkę na macie. Zostały one tak zaprojektowane tak abyście już na starcie mieli okazałe sylwetki i nieco utrudnione ruchy. Wygrywa ten kto powali przeciwnika lub wypchnie go poza matę.

sumo2

 

Strefa Trickboard

Przyrządy do ćwiczenia równowagi. Jak sama nazwa wskazuje, można również z jego pomocą wykonywać różnego rodzaju tricki. Spróbujcie sami!

trickboard2

 

Rezonans uśmiechu

Elektryczna deska symulująca jazdę na desce. Oprócz masażu całego ciała wywołuje również szeroki uśmiech na twarzy ? Sprawdźcie sami odwiedzając nas w Strefie Sportu.

PPZ rezonans uśmiechu

 

Crossminton

Jest to gra rakietowa łącząca ze sobą elementy tenisa ziemnego badmintona i squasha. Jeśli mieliście już okazję zagrać w jedną z wymienionych gier to szybko opanujecie również Crossminton.

IMG_3971

 

Piłkarzyki

Stolik do gry w popularne piłkarzyki – znana i lubiana nie tylko przez najmłodszych grą w piłkę nożną w tym roku będzie miała specjalną edycję. Mistrzostwa Świata, w których weźmie udział reprezentacja polski będzie wydarzeniem skupiającym uwagę wielu kibiców tego sportu.                                                    

piłkarzyki

To tylko niektóre z atrakcji czekające na Was podczas Floating Trippin’ Festival w Strefie Sportu podczas Dni Morza w Szczecinie.

 


Kategorie