EXTREME SUMMER 2013 - FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL - Fundacja Kamienica 1

EXTREME SUMMER 2013 – FLOATING TRIPPIN’ FESTIVAL

EXTREME SUMMER 2013 – FLOATING TRIPPIN’ FESTIVAL

Category : 2013 , Sport

 

ex summer plakat jpg

 

Miło nam poinformować, ze w dniu 3.08.2013 w godz. 12-18 na Alei Kwiatowej w Szczecinie odbędzie się wakacyjna młodzieżowa impreza pod hasłem Extreme Summer. Tematem przewodnim będzie skateboarding. W tym celu na alei rozstawione zostaną mobilne przeszkody umożliwiające wykonywanie tricków i ewolucji na deskorolce, rolkach, a także rowerach typu bmx. W programie przygotowano również konkursy dla miłośników longboardu. Podczas imprezy odbędą sie  szkolenia, pokazy, konkursy oraz zawody deskorolkowe.  Na placu pojawią się trenażery  „trickboard”, „wakestyle” umożliwiające treningi na desce oraz  trenażer „trambike” umożliwiający bezurazowe ćwiczenia na rowerach typu bmx. Całości towarzyszyć będzie energetyczny muzyczny Dj Set, który zaprezentuje DJ CapOne. Nagrody dla najlepszych  uczestników ufundowane zostały przez Locals Skateboards oraz sklep B-Shop.

Kategorie zawodów:

– best trick

– free ride

– longest manual

– high ollie contest

– trickboard best trick

– trampbike best trick

– longboard slalom

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/281919598615070/

 

Akcja jest organizowana przez Floating Trippin’ Festival we współpracy z gminą Miasta Szczecin, która dofinansowała projekt Extreme Summer.

Poprzednia edycja odbyła się w 2011r. na placu Orła Białego w Szczecinie. Wydarzenie cieszyło się ogromnym powodzeniem, co możemy zobaczyć na relacji filmowej:

http://www.youtube.com/watch?v=9iLZh0G_7ts

 

Relacje filmowe z podobnych wydarzeń Floating Trippin’ Festival

http://www.youtube.com/watch?v=gYT1e-cfFE0

http://www.youtube.com/watch?v=fSEYN3EGbHM

 

Zapraszamy wszystkich miłośników deskorolki, longboardu, rolek oraz rowerów typu BMX  na najlepszą zajawkę w centrum miasta!

więcej informacji  na:

facebook.com/floatingtrippin

floatingtrippin.pl

szczecin.eu

 

 

Organizator:

Kamienica 1 Fundacja na rzecz rozwoju sztuki i promocji zdrowia

 

Partnerzy:

Miasto Szczecin, Locals Skateboards, CSL, Trickboard, Pakalolo, Cropp, Three60, Skatenews.pl, Skatetube.pl, Kurier Szczeciński, wSzczecinie.pl, Szczecin Blog, StopanGo, HOT, ECHO, Internetowy Przewodnik Województwa Zachodniopomorskiego, Szczecin BlogX.

 


Kategorie