Gdańsk Roundnet Open 2021 - Fundacja Kamienica 1

Gdańsk Roundnet Open 2021

Gdańsk Roundnet Open 2021

Category : Uncategorized

Turniej gry roundnet w ramach ogólnopolskiego cyklu rozgrywek “Roundnet Poland Tour 2021”.


Data: 3-4.07.2021
Miejsce: Plaża Gdańsk Jelitkowo, Wejście 63
Organizator: Klub Sportowy Cool Sports wraz z partnerami
oficjalne #: #RPT2021 #GRO2021
Roundnet na najwyższym poziomie powraca do Trójmiasta za sprawą ROUNDNET

POLAND TOUR 2021.
Trzecia edycja debiutującego cyklu turniejów zawita w dniach 03-04 lipca do Gdańska, a dokładniej, na plażę w Jelitkowie. Naszym gospodarzem będzie beach bar Piach i Woda który nie tylko zapewni nam niesamowitą miejscówkę ale także zadba o odpowiednią ilość płynów w naszych organizmach!

Przed nami dwa dni rozgrywek w kategoriach Otwartej i Kobiet (Sobota) oraz Mieszanej (Niedziela). Turniej jest otwarty dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania!

Rejestracja jest otwarta do 30.06.3021. Ilość drużyn ograniczona w sobotę i niedzielę do 24.


Przejdź do formularza rejestracji i weź udział w zawodach!

Regulamin zawodów


Zrealizowane eventy cyklu Roundnet Poland Tour 2021:
Roundnet Olsztyn 2021
Roundnet Poland Tour 2021
Warsaw Open 2021

Roundnet Poland Tour 2021
Jest to pierwsze takie sportowe przedsięwzięcie w Polsce i mamy nadzieję, że pomożesz nam w tworzeniu tej pięknej inicjatywy. Wyrusz z nami w niepowtarzalną podróż po Polsce i zagraj w roundnet w czterech różnych miastach. Spotkajmy się w Warszawie, Olsztynie, Gdańsku i Szczecinie, gdzie odbędą się Mistrzostwami Polski.

My już nie możemy się doczekać i wierzymy, że Ty również podzielasz nasz entuzjazm. Stworzyliśmy to wydarzenie abyś zawsze był poinformowany i o wszystkim wiedział z pierwszej ręki. Będzie to miejsce gdzie zamieszczane będą przez nas najważniejsze informacje dotyczące cyklu.
Nieważne czy grasz od dawna czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z roundnet, dla każdego znajdzie się miejsce. Wystarczy, że znajdziesz partnera do drużyny i zarejestrujesz się na turniej (więcej informacji na temat rejestracji znajdziesz w oficjalnych wydarzeniach turniejów). A jeśli jeszcze nie wiesz jak wygląda gra w roundnet wejdź w https://www.eusra.com/how-to-play i dowiedz się o jednej z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie!!!

W tym roku w Polsce po raz pierwszy będzie prowadzony ranking zawodników i zawodniczek. To świetna okazja dla tych, którzy chcą zawojować na polskiej scenie roundnet. Na każdym turnieju z serii RPT 2021 przyznawane będą punkty w zależności od zajętego miejsca. Ranking pełni również inną funkcję. Na koniec sezonu 2 najlepszych zawodników z kategorii Open i 2 najlepsze zawodniczki w kategorii Women zakwalifikują się do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata Roundnet 2022.

Oficjalne daty Roundnet Poland Tour 2021
Warszawa – 15-16.05
Olsztyn – 05-06.06
Gdańsk – 03-04.07
Szczecin – 21-22.08
Oficjalny # tour: #RPT2021

Kategorie:
sobota: otwarta, kobiety
niedziela: rozgrywki par mieszanych

Trzymaj się i udostępnij wydarzenie, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w niepowtarzalnym Roundnet Poland Tour 2021 i usłyszeć o nowej dyscyplinie sportu 😀

Informacje o Roundnet Poland Tour 2021 możesz również znaleźć na naszej stronie internetowej www.roundnet.pl


Kategorie