Już 8 lat uczymy, bawimy i pomagamy

Już 8 lat uczymy, bawimy i pomagamy

Category : 2019

 

10 lutego 2011 r. założyliśmy naszą Fundację!

Mamy więc już 8 lat i z tej okazji zapraszamy Was na wydarzenia, które pomogą Wam i Waszym bliskim zdobywać wiedzę, odnaleźć pasję i czerpać radość z życia. Jeśli chcecie nam w tym pomóc to dołączcie do nas jako Wolontariusze, Partnerzy lub przekażcie nam swój 1% wpisując w rozliczenie roczne PIT KRS: 0000377928

Jeśli współpracujecie z nami w ramach akcji 1% Wspólny Cel to w rubrykę nr 125 możecie wpisać cel szczegółowy, na który chcielibyście przekazać 1%.

 

 

StartujeMY – GłosujeMY

Od 15 marca rozpoczynamy cykl działań poświęcony aktywizacji mieszkańców. Wspólnie możemy zrobić wiele o czym będziemy mieli okazję przekonać się już w najbliższym czasie. Kulturalna Rewolucja w Ogrodzie INKU oraz cykl działań sportowo rekreacyjnych w przestrzeni miejskiej to nasze propozycje w okresie kwiecień – maj.

StartujeMY GłosujeMY

 

 

Roundnet / Spikeball

Zapraszamy na bezpłatne treningi Roundnet. Potwierdź swój udział przed każdym treningiem pod postem na grupie FB: SpikeballSzczecin

Wiek nie ma znaczenia – ważne abyście mieli pozytywną energię 🙂

Więcej na temat Roundnet:

 

 

Bingo w Kamienicy 1

Zagrajcie z nami w towarzyską grę BINGO!! W każdą środę od godz 12.00 w siedzibie naszej fundacji (Al. Wojska Polskiego 90) możecie zagrać w bingo! Wystarczy potwierdzić swój udział telefonicznie lub mailowo przed każdym spotkaniem. Gra ma wyłącznie charakter towarzyski.

 

 

Dron Arena – edycja klubowa! (do końca marca 2019)

Jeśli szukacie nowej pasji lub latacie już dronami to zapraszamy w każdy poniedziałek od godz. 19.00 do 21.00 do klubu Tilt w Szczecinie. Spotykamy się tam z pasjonatami dronów, wymieniamy się wiedzą i urządzamy wyścigi mini dronów. Przyjdź na spotkanie i poznaj bliżej odlotowe małe pojazdy!

Działanie realizujemy przy współpracy z Dronowo.pl oraz Go4idea.pl

Więcej informacji na wydarzeniu Dron Arena – edycja klubowa 2019

 

Już wkrótce kolejne wydarzenia, w których możecie wziąć udział !!!

Jeśli posiadasz FB to dołącz do naszych wydarzeń

Obserwuj tez nas na Instagramie


Kategorie