Relacja: „BIBEnalia” czyli Wielkie Otwarcie Wakacji !!!

Relacja: „BIBEnalia” czyli Wielkie Otwarcie Wakacji !!!

Category : 2013 , Sport

fot. Marcin Boduszek www.boduszek.p

 

 

W dniu 29 czerwca w klubie Elefunk (13MUZ) odbyła się impreza jedyna w swoim rodzaju pod hasłem „BIBEnalia”. Inicjatywę stworzyła grupa Floating Trippin’ Festival z myślą o nadchodzących wakacjach i potrzebie ukazania tego co w nich najlepsze…słońce, woda, muzyka, sporty, dobra zabawa i wszystko co niesie pozytywne wakacyjne emocje.

Relacja filmowa (produkcja www.mstudio.net.pl)

http://www.youtube.com/watch?v=KRRderZ2kq4

 

BIBEnalia pozwoliły zjednoczyć na jednej imprezie lokalne środowisko pasjonatów sportów ekstremalnych. Floating Trippin’ Festival gościł m.in. grupy EHschool, Floating Park Głębokie, Energysports, Delphinus, Latawki, Kite Point, ELI ELI, Kite’ cool, T-akeshi Team  oraz wielu innych.

Impreza odbywała się na dwóch poziomach tj. w klubie i na zewnątrz. Tego dnia pogoda nas nie rozpieszczała. Dzień zaczął się upalnie jednak tuż przed rozpoczęciem imprezy spadł gwałtowny deszcz, który na szczęście szybko odpuścił. Pogoda była dla nas bardzo istotna, gdyż na dziedzińcu 13MUZ powstał duży basen o wymiarach 6×6, w którym docelowo miało się odbyć „party w pianie” dla odważnych:) Ostatecznie w basenie zorganizowaliśmy konkursy poszukiwania skarbów. Szkoła Delphinus w nagrodę sponsorowała bezpłatne szkolenia nurkowania. Jednocześnie na placu odbywały  się konkursy na trenażerach typu trambike, trickboard oraz gyroboard. Śmiałków i ciekawych piruetów nie brakowało. Na dziedzińcu energetyczną muzykę przygrywał DJ Basher. Na jednym z murali wyświetlane były filmy lokalnych środowisk o tematyce sportów ekstremalnych. Możemy śmiało uznać, że impreza na dziedzińcu wypaliła bardzo udanie. Gdyby nie wcześniejszy deszcz prawdopodobnie w basenie mielibyśmy gorącą imprezę;)

…a co w klubie?

Z relacji wszystkich uczestników na pytanie „jak jest?” padało jedno słowo „GRUBO!!!”. My też tak uważamy. Ludzie niesieni muzyką spod gramofonów „DJ Wojny’ wpadali dosłownie taneczny szał. Z głośników wydobywała się mieszanka gatunków reggae, funky, dancehall hip hop oraz rnb. Międzyczasie do boju wkroczyły dziewczyny z dancehallowej grupy Buggy Gyals aby wykonać prawdziwie jamajskie kocie ruchy. Męska publika na moment wyostrzyła zmysły:)…Emocji było znacznie więcej. W trakcie imprezy zagrał duet Jose Manuel Alban Juarez „Manolo” oraz basista Maciek Kałka znani m.in. z zespołu The Pimps (live band ŁONA&WEBER). Całość muzycznego live setu podbijał wspominany Dj Wojna. Na parkiecie co chwilę odbywały się konkursy na trenażerach typu trickboard oraz gyroboard. Nagrody leciały na potęgę, a jednym ze sponsorów był m.in. szczeciński sklep B-SHOP. Ponadto upominki serwowali Energysports, Floating Park Głębokie oraz Kite Point. Taneczna zabawa trwała do samego świtu, a ostatnich imprezowiczów należało wyprosić gdyż była…7 rano:)

Dziękujemy wszystkim partnerom oraz sponsorom, którzy przyczynili się do możliwości zorganizowania „BIBEnaliów”, czyli „Wielkiego Otwarcia Wakacji”.  Mamy nadzieję, że widzimy się za rok na jeszcze bardziej hucznych BIBEnaliach!

Partnerzy:

13 MUZ, Elefunk, Pakalolo, Trickboard, Delphinus, EHschool, Mstudio, B-shop, Latawki.pl, Energysports, Kitepoint, Kite’ cool, Tramp IT, sklep OH, Romet, Geobike, T-akeshi Team, Eli eli


Kategorie