Relacja – BLOB JUMP podczas WAKE CUP 2013 (Tall Ships Races 2013)

Relacja – BLOB JUMP podczas WAKE CUP 2013 (Tall Ships Races 2013)

Category : 2013 , Realizacje , Sport

img_2812

 

3 sierpnia 2013 r odbyła się kolejna odsłona BLOB JUMP 2013, którą mieliśmy przyjemność zorganizować w ramach ogólnopolskiego cyklu zawodów WAKE CUP 2013. Dodatkowej rangi nadał fakt, iż wydarzenie wchodziło w skład międzynarodowej imprezy Tall Ships Races 2013, której finał odbył się w Szczecinie.

Impreza odbyła się na szczecińskim kąpielisku Głębokie i zgromadziła zwolenników szalonej i niezapomnianej zabawy, którzy zapragnęli poczuć ekstremalne walory wody i powietrza. Pogoda była bardzo sprzyjająca. Niemal przez cały dzień, bo od 12.00 do 20.00 mogliśmy obserwować widowiskowe skoki i ewolucje w powietrzu rodem z najlepszych stacji TV o tematyce sportów ekstremalnych. Poducha BLOB JUMP była dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Każdy uczestnik brał udział w mini szkoleniu i został zaopatrzony w sprzęt zabezpieczający przed urazami.

Tematem głównym imprezy były zawody wakeboardowe w ramach ogólnopolskiego cyklu WAKE CUP zorganizowane na Floating Park Głębokie http://www.floatingpark.pl/
Uczestnicy mieli do dyspozycji specjalnie przygotowane na tę okazję przeszkody. Wśród nich był największy w Polsce 21 metrowy FunBox. W zawodach wzięli udział najlepsi riderzy z całej Polski, co zagwarantowało bardzo wysoki poziom uczestnictwa.

Ponadto podczas imprezy do dyspozycji mieliśmy takie atrakcje jak:

– tor do skimboardu

– mecze water polo

– zajęcia cross fit

– trenażery ruchu: trickboard, gyroboard oraz trampolina wakestyle.

 

Całość zabawy doprawiała energetyczna muzyka grana przez Dj Prime. Nie trudno dało się zaobserwować zadowolenie i pozytywne emocje wśród wszystkich uczestników imprezy. Akcję pod każdym względem zaliczamy do bardzo udanych!

 

Relacje filmowe z imprezy:

 

http://www.youtube.com/watch?v=BzUvYpB8itM

http://www.youtube.com/watch?v=fKljMQnYy6Q

 

Zawody WAKE CUP otrzymały Mecenat Miasta Szczecin oraz dofinansowanie umożliwiające zorganizowanie tego przedsięwzięcia. Z naszej strony dziękujemy wszystkim partnerom, którzy pomogli nam w realizacji wydarzenia, a w szczególności firmie Ramirent, Cropp oraz Floating Park Głębokie.

 

 

Blob Jump Polska – Floating Trippin’ Festival

 

 

[nggallery id=9]


Kategorie