Studenci roundnet - Fundacja Kamienica 1

Studenci roundnet

Studenci roundnet

Category : Uncategorized

Cześć!

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat gry roundnet oraz tego kiedy, gdzie i z kim możesz w nią zagrać. Jeśli studiujesz na jednej z uczelni i masz ochotę reprezentować ja na międzyuczelnianych zawodach to zostaw do siebie kontakt. Jeśli chcesz grać tylko rekreacyjnie to również daj nam znać. Poinformujemy Ciebie o zbliżających się treningach i turniejach.


Gra jest niesamowita i przynosi wiele emocji i radości. Ma charakter integracyjny i gra się zazwyczaj w parach więc masz szansę na znalezienie drugiej połówki lub też nawiązanie nowej znajomości. Na trening możesz wpaść z dziewczyną, chłopakiem lub też całą paczką i spróbować swoich sił.

Jak grać w roundnet?

Zostaw nam do siebie kontakt a powiadomimy Ciebie o zbliżających się treningach i zawodach.


Kliknij w link i wypełnij krótki formularz zgłoszeniowyBezpłatne treningi dla studentów:

Piątki sekcja roundnet KU AZS US

godz. 15.15 – 18.30, sala gimnastyczna w budynku Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Felczaka 3C.


zDodatkowe informacje znajdziesz na stronie Roundnet Szczecin grupie FB Roudnet Sczecin


Zajęcia pokazowe na uczelni

W 2023 roku od października odwiedzamy także szczecińskie uczelnie realizując zajęcia pokazowe. Byliśmy już na Politechnice Morskiej w Szczecinie, Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Aktualnie realizujemy zajęcia pokazowe na Uniwersytecie Szczecińskim Poznasz na nich podstawy gry i zasady rozgrywki, otrzymasz od nas kilka tipów aby łatwiej opanować grę i cieszyć się jej zaletami. Rozwija ona m.in. szybkość, zwinność, spostrzegawczość. Zobacz jak wyglądały zajęcia na Uniwersytecie Szczecińskim realizowane w zeszłym roku.


Weź udział w zawodach

Jeśli okaże się, że masz w sobie tyle mocy aby systematycznie przychodzić na treningi to możesz też:

  • dołączyć do reprezentacji roundnet swojej uczelni,
  • uczestniczyć w turniejach z cyklu Gryf Roundnet Cup,
  • wziąć udział w zawodach międzyuczelnianych
  • spróbować swoich sił w ogólnopolskim cyklu turniejów Roundnet Poland Tour 2024 i nawet zakwalifikować się do kadry Polski. Wystarczy kilka miesięcy systematycznego treningu. W 2022 roku odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Świata roundnet! Kolejne już na przełomie sierpnia i września 2024 r więc zacznij ćwiczyć.Spike on!

Marek Szymański

tel. 503 796 524

Dołącz do grupy Roundnet Szczecin


Kategorie