Studenci roundnet

Studenci roundnet

Category : Uncategorized

Cześć!

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat gry roundnet oraz tego kiedy, gdzie i z kim możesz w nią zagrać. Jeśli studiujesz na jednej z uczelni i masz ochotę reprezentować ja na międzyuczelnianych zawodach to zostaw do siebie kontakt. Jeśli chcesz grać tylko rekreacyjnie to również daj nam znać. Poinformujemy Ciebie o zbliżających się treningach i turniejach.


Gra jest niesamowita i przynosi wiele emocji i radości. Ma charakter integracyjny i gra się zazwyczaj w parach więc masz szansę na znalezienie drugiej połówki lub też nawiązanie nowej znajomości. Na trening możesz wpaść z dziewczyną, chłopakiem lub też całą paczką i spróbować swoich sił.

Jak grać w roundnet?

Zostaw nam do siebie kontakt a powiadomimy Ciebie o zbliżających się treningach i zawodach.


Kliknij w link i wypełnij krótki formularz zgłoszeniowyBezpłatne treningi dla studentów:

Poniedziałki dla studentów US

godz. 18.45 – 20.30, sala gimnastyczna Wydziału Ekonomii Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Mickiewicza 64.


Wtorki dla studentów ZUT

godz. 16.00 – 17.45, hala Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, ul. Tenisowa 33.


Bezpłatny trening dla wszystkich chętnych

Piątki dla wszystkich chętnych

Aktualne informacje znajdziesz na grupie FB Roudnet Sczecin.


Zajęcia pokazowe na uczelni

W tym roku od października odwiedzamy także szczecińskie uczelnie realizując zajęcia pokazowe. Byliśmy już na Politechnice Morskiej w Szczecinie, Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Aktualnie realizujemy zajęcia pokazowe na Uniwersytecie Szczecińskim Poznasz na nich podstawy gry i zasady rozgrywki, otrzymasz od nas kilka tipów aby łatwiej opanować grę i cieszyć się jej zaletami. Rozwija ona m.in. szybkość, zwinność, spostrzegawczość. Zobacz jak wyglądały zajęcia na Uniwersytecie Szczecińskim realizowane w zeszłym roku.


Weź udział w zawodach

Jeśli okaże się, że masz w sobie tyle mocy aby systematycznie przychodzić na treningi to możesz też:

  • dołączyć do reprezentacji roundnet swojej uczelni,
  • uczestniczyć w turniejach z cyklu Gryf Roundnet Cup,
  • wziąć udział w zawodach międzyuczelnianych
  • spróbować swoich sił w ogólnopolskim cyklu turniejów Roundnet Poland Tour 2023 i nawet zakwalifikować się do kadry Polski. Wystarczy kilka miesięcy systematycznego treningu. W tym 2022 roku odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Świata roundnet! Kolejne za dwa lata więc zacznij ćwiczyć.Spike on!

Marek Szymański

tel. 503 796 524

Dołącz do grupy Roundnet Szczecin


Kategorie