Trening z mistrzem roundnet! - Fundacja Kamienica 1

Trening z mistrzem roundnet!

Trening z mistrzem roundnet!

Category : Uncategorized

Mamy dla Was niespodziankę!

W ramach Spike The West – Mistrzostw Polski w Roundnet proponujemy Wam dzień wcześniej trening z mistrzem w tej dyscyplinie – Jankiem Stachiewiczem!

Data: 20.08.2021 r. (piątek)
16.00-18.00 – trening,
18.00-20.00 – pickup games (rozgrywki w 2 osobowych zespołach)

Uczestnictwo bezpłatne – wymagana rejestracja online dostępna już wkrótce. Tymczasem kliknij i dołącz do wydarzenia na FB

Miejsce: Jasne Błonia w Szczecinie

W zajęciach mogą brać udział osoby niepełnoletnie przebywające pod opieką osoby dorosłej.
Zabierz ze sobą obuwie i stój sportowy. Do dyspozycji będą toalety publiczne bez natrysków oraz profesjonalne stanowiska do gry.

Na drugi dzień 21.08 spotkamy się już na turnieju Spike The West – Mistrzostwach Polski w Roundnet, które odbędą się na boisku przy ul. Hożej 6 w Szczecinie a kolejnego dnia 22.08 w niedzielę wracamy na Jasne Błonia aby rozegrać kolejne mecze w ramach turnieju lecz w kategorii Par mieszanych.

Piątkowe szkolenie poprowadzi Janek Stachiewicz – Mistrz Europy Juniorów oraz Mistrz Polski z 2019 r w tejdyscyplinie. Aktualnie 22- letni zawodnik warszawskiej grupy Roundnet Poland, który zafascynowany grą od 5 lat reprezentował Polskę na wielu międzynarodowych zawodach. Janek grając z bratem Alkiem Stachiewiczem w drużynie Pacjent EOE zdobył m.in: 5 miejsce na Mistrzostwach Europy 2019 r.
Otrzymacie od Janka wiele cennych wskazówek, które pozwolą Wam poprawić swoje błędy i nabyć nowych umiejętości gry. Skuteczny trening, poruszanie się w obronie, poprawna technika wykonania poszczególnych elementów gry to tylko niektóre z zagadnień, które Janek omówi podczas treningu.

Udział w szkoleniu wymaga wypełnienia formularza online, w którym możecie również zadać Jankowi pytanie (formularz rejestracji wkrótce będzie dostępny). Dzięki Waszym pytaniom Janek będzie mógł dostosować trening do Waszych Potrzeb i odpowiedzieć na nurtujące Was zagadnienia.

To spotkanie będzie dostosowane zarówno do osób początkujących jak również zaawansowanych tak więc zabierzcie coś do picia, luźny strój sportowy i wpadajcie na Jasne Błonia.

Spike on!

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Kamienica1

Partnerzy:
Roundnet Szczecin
Roundnet Poland
PARPoland
Cool Events


Kategorie