Wyróżnienie w konkursie Zachodniopomorski Lider NGO - Fundacja Kamienica 1

Wyróżnienie w konkursie Zachodniopomorski Lider NGO

Wyróżnienie w konkursie Zachodniopomorski Lider NGO

Category : Uncategorized

Miło nam zakomunikować iż otrzymaliśmy wyróżnienie  w trzeciej edycji Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Zachodniopomorski Lider NGO”.

Konkurs organizowany jest przez Pracownię pozarządową z Koszalina i ma na celu wybór najlepszych inicjatyw realizowanych przez zachodniopomorskie stowarzyszenia i fundacje w ciągu 2019 roku.

W zeszłym roku otrzymaliśmy również wyróżnienie za działanie pn „Gotowi do lotu” – cykl zajęć edukacyjnych z mini dronami dla dzieci i młodzieży W tym roku zaprezentowaliśmy działanie StartujeMY GłosujeMY, którego celem było zaangażowanie mieszkańców Województwa Zachodniopomorskiego w ogólnopolskie głosowanie i w konsekwencji ustawienie w INKU jednej z trzech instalacji projektu Jakuba Szczęsnego.

Działanie przeprowadziliśmy wraz z INKU Szczecińskim Inkubatorem Kultury a z efektu naszej pracy i Waszego głosowania możecie korzystać w sezonie wiosenno-letnim w „Ogrodzie INKU”.

Dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy laureatom II edycji konkursu oraz pozostałym wyróżnionym inicjatywom i organizacjom!

Wyniki konkursu


Kategorie