Roundnet Poland Tour 2021

Roundnet Poland Tour 2021

Category : Uncategorized

Miło nam zakomunikować że jesteśmy jednym z organizatorów wspaniałego święta miłośników gry roundnet! Jeśli jeszcze nie grałeś to zobacz w jak to wygląda i dołącz do naszej szczecińskie grupy

Roundnet Poland Tour 2021 jest to pierwsze takie sportowe przedsięwzięcie w Polsce i mamy nadzieję, że pomożesz nam w tworzeniu tej pięknej inicjatywy. Wyrusz z nami w niepowtarzalną podróż po Polsce i zagraj w roundnet w czterech różnych miastach. Spotkajmy się w Warszawie, Olsztynie, Gdańsku i Szczecinie, gdzie odbędą się Mistrzostwami Polski. My już nie możemy się doczekać i wierzymy, że Ty również podzielasz nasz entuzjazm. Stworzyliśmy to wydarzenie abyś zawsze był poinformowany i o wszystkim wiedział z pierwszej ręki. Będzie to miejsce gdzie zamieszczane będą przez nas najważniejsze informacje dotyczące cyklu. WEŹ UDZIAŁ i niczego nie przegap!!!

Nieważne czy grasz od dawna czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z roundnet, dla każdego znajdzie się miejsce. Wystarczy, że znajdziesz partnera do drużyny i zarejestrujesz się na turniej (więcej informacji na temat rejestracji znajdziesz w oficjalnych wydarzeniach turniejów). A jeśli jeszcze nie wiesz jak wygląda gra w roundnet wejdź w link i dowiedz się o jednej z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie!!!

Oficjalne daty Roundnet Poland Tour 2021

Warszawa – 15.05

Olsztyn – 05.06

Gdańsk – 03.07

Szczecin – 21.08 (Mistrzostwa Polski)

PAMIĘTAJ!!!

Aby wziąć udział w tourze niezbędne jest posiadanie bezpłatnego profilu na platformie Rankedin. Więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, nie masz na co czekać. Zarejestruj się i dołącz do społeczności zawodników roundnet w Polsce. Pamiętaj aby podczas rejestracji podać swoje prawdziwe dane abyśmy mogli przyznać Ci punkty za uczestnictwo w turniejach. Więcej informacji dotyczących rejestracji na turnieje w ramach serii rozgrywek pojawi się na oficjalnych wydarzeniach.

Trzymaj się i udostępnij wydarzenie na FB, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w niepowtarzalnym Roundnet Poland Tour 2021 i usłyszeć o naszej cudownej dyscyplinie.

Informacje o Roundnet Poland Tour 2021 możesz również znaleźć na naszej stronie internetowej roundnet.pl

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Roundnet Poland

Roundnet Szczecin

Fundacja Kamienica1

Partnerzy:

Cool Events

Szczupaki Olsztyn

#RPT2021


Kategorie